30 листопада 2019 р.

Фестивальний листопад

Надія Кравець

«Дивоцвіти Вінницького краю»

12 листопада на відбірковому етапі фестивалю «Дивоцвіти Вінницького краю» в номінації «Сценічне мистецтво» Надія Козак, учениця 11класу виконувала пісню «Я бажаю вам добра»  в перекладі на жестову мову, Ольга Корчова та Олександр Бондар представляли  клоунаду з обручами. В номінації  «Виставкове мистецтво»  було представлено аплікації, вишивки, м’які іграшки, вироби з природничого матеріалу.

Фестиваль «Повір у себе і в тебе повірять інші»

14 листопада учні школи взяли участь у ХХVІІ районному фестивалі творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе і в тебе повірять інші», який відбувся в Піщанському районному будинку школярів та юнацтва. Учасники фестивалю мали можливість відвідати майстер-класи: «Веселий бодіарт», «Пальчиковий театр», «Онлайн розмальовки».  Юні умільці школи Д.Тимошенко, В. Колодяжна, Є. Бичкова представили свої роботи на  виставці дитячої творчості. Завершився фестиваль концертом, в якому взяли участь Н. Козак, О. Корчова, О. Бондар, Т. Балог, К. Спудка,  М. Зуботикін, В. Дарчі,  Д. Тимошенко, В. Колодяжна, Д. Бондурівський.

Гала-концерт фестивалю «Дивоцвіти Вінницького краю»

20 листопада, у Вінницькому міському Палаці мистецтв «Зоря» відбувся п’ятий Гала-концерт і церемонія нагородження переможців обласного мистецького фестивалю-конкурсу вчительської та учнівської творчості серед колективів спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів обласного підпорядкування «Дивоцвіти Вінницького краю–2019».

У  святковому концерті взяла участь учениця 11 класу нашої школи Надія Козак, яка виконала пісню в художньому перекладі на жестову мову «Я бажаю вам добра». Колектив нашої школи отримав подяку Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації  та подарунок обласного Будинку учителя за активну участь у концертній програмі та за кращі творчі роботи дітей  в номінації «Виставкове мистецтво».