10 листопада 2019 р.

Цікаві події жовтня

Надія Кравець

Фестиваль «Повір у себе»

4 жовтня учениця 5 класу  Колодяжна Вероніка взяла участь у фінальному етапі ХХVІІ обласного фестивалю творчості і талантів дітей і молоді  з функціональними обмеженнями в м. Вінниці. На виставці були представлені її роботи: «Голуб миру», «Українські візерунки», «Хатинка».    Колодяжна Вероніка отримала подяку та подарунок за участь у фестивалі.

День працівників освіти

5 жовтня, напередодні Дня працівників освіти в школі відбувся святковий концерт. Його розпочала Надія Козак піснею у жестовому виконанні «З святом , вчителі».

Ведучий Жердєв Євген продовжив вітання такими словами: «Кожна людина все життя із почуттям вдячності згадує рідну школу та вчителів. Адже в кожному прожитому шкільному дні є щось неповторне, незабутнє, що залишає свій відбиток у нашій душі». Він запросив до слова директора школи О. В. Ацеховську, яка привітала колектив з професійним святом. Далі влунали вітання, теплі слова на адресу педагогів та працівників школи від вдячних вихованців.  Глядачі теплими оплесками вітали кожен концертний номер.

Тиждень козацької слави

З 8 по 14 жовтня в школі проходив Тиждень козацької слави. В класах було проведено години спілкування «Ми діти козацького роду», «Козацька слава не вмре, не загине»,  «З глибини віків».Учні старших класів піготували усний журнал  «Ми козацького роду». Учні середніх класів взяли участь у спортивній грі «Козацькі розваги». Юні художники взяли участь у виставці малюнків «Козацькому роду нема переводу».

Вітали концертною програмою

15 жовтня делегація нашої школи побувала на Кодимщині Одеської області. Тут відбулось урочисте відкриття    інклюзивно-ресурсного центру, на якому вихованці нашої школи виступили з концертною програмою. Юні танцюристи виконали для присутніх запальний латиноамериканський бальний танець «Ча-ча-ча» та хореографічну композицію з стрічками. Микита Зуботикін виконав «Іспанську польку» Сергія Рахманінова. Веселі клоуни, Оля Корчова та Олександр Бондар розсмішили всіх  клоунадою «А зможеш як я?». На завершення Надія Козак виконала мовою жестів пісню «Я бажаю вам добра».

ІІІ обласний турнір  шашок
19 жовтня 2019 року в смт Піщанка відбувся ІІІ обласний турнір з шашок - 64 пам’яті Василя Івановича Ляшка. На урочистому відкритті турніру учні школи виступили з концертною програмою, подарувавши присутнім гарний настрій та незабутні враження. В змаганнях взяли участь семеро шашкістів нашої школи. Олександр Бондар, учень 5класу, зайняв ІІІ місце у заліку «серед юнаків».