30 вересня 2019 р.

Новини вересня

Надія Кравець

День фізичної культури

Напередодні Дня фізичної культури і спорту в районному Будинку культури відбулось урочисте  свято. На нього запросили спортсменів–ветеранів, тренерів , викладачів фізкультури, молодь, яка продовжує гарні спортивні традиції району і має вагомі спортивні здобутки. Спортсмени нашої школи, Жердєв Євген, Корчова Ольга, Зуботикін Микита, Тимошенко Данило, Васлоян Ігор, Бондар Олександр, були відзначені грамотами та подарунками за досягнення у  всеукраїнських та міжнародних спортивних змаганнях.

«Скажи разом з нами «Ні!» булінгу!»

З 16 по 22 вересня в школі проходив тиждень протидії булінгу. Учні школи переглянули та обговорили  відеоматеріали «Булінг під забороною», «Як Нік Вуйчич боровся з булінгом у своєму житті», «Булінг очима дітей»», «Твоє право. Відповідальність за булінг». Під час проведення тренінгу «Протидія булінгу» учні виробили правила дитячого колективу для уникнення булінгу. Всі заходи проходили під гаслом «Скажи разом з нами «Ні!» булінгу!»

Міжнародний день миру

Міжнародному дню миру була присвячена виставка дитячих малюнків та плакатів, в якій взяли участь учні школи. Барвисті і оригінальні роботи дітей дивували своїм розмаїттям та цікавими ідеями.

День партизанської слави

22 вересня в школі було проведено годину пам’яті до Дня партизанської слави. Учні уважно слухали розповідь про народних месників, які діяли в Піщанському районі. Це був партизанський загін, який очолював М. Ф. Підгаєцький. Під час диверсійної операції Михайла Федоровича поранили і схопили окупанти.

Народному месникові в Піщанці спорудили пам’ятник.