02 сiчня 2019 р.

Новорічне свято

Надія Кравець

Новорічне свято  в нашій школі діти чекають з великим нетерпінням. Це гарна нагода продемонструвати свої вміння і  таланти, виконати роль улюбленого казкового героя, повеселитись біля новорічної ялинки і звичайно отримати подарунки.

І ось чарівне казкове дійство розпочалось. В перші хвилини свята Володар темного королівства викрав Снігурочку, на її пошуки вирушили Сніговик, Робот, згодом до них приєднались Ведмідь та Кіт. В дорозі їх чекали пригоди і несподіванки, але вони впевнено йшли до своєї мети. Зашкодити їм намагалась Баба Яга  зі своїми помічниками. А Водяний, до якого потрапили наші рятівники Снігуроньки навпаки, допоміг їм, подарував світлові мечі, якими згодом вони перемогли володаря темного королівства.  Потім під урочистий новорічний марш  на свято прибув на санчатах Новий  рік,  сніговики та ангелята. Завершальним акордом свята стало привітання Діда Мороза і Снігурочки  з Новим 2019 роком.

Ось така казкова історія відбувалась цього року біля нашої ялиночки. Учні 10 класу Жердєв Євген та Охота  Руслан майстерно виконали ролі  Володаря темного королівства та  Робота. Всім присутнім  також дуже сподобались танці рибок і жабок у підводному царстві Водяного. Зачарував глядачів виступ наймолодших наших артистів, які виконали  чарівний танець сніжинок.