05 грудня 2018 р.

Євген Жердєв — лауреат фестивалю «Сурми звитяги»

Надія Кравець

В цьому році вперше учень нашої школи Жердєв Євген взяв участь у дитячо-юнацькому фестивалі мистецтв «Сурми звитяги». 21 жовтня він виступив на Вінницькому відбірковому турі XV дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги», зайняв І місце і здобув право представляти Вінницьку область на фінальному відбірковому турі ХІХ Всеукраїнського фестивалю «Сурми звитяги», що відбувся у Львові 1-4 листопада. На конкурсі  Євген  виконував мовою жестів дві пісні: О. Пономарьова Заспіваймо пісню за Україну» та Вячеслава Вакарчука «Не твоя війна».

3 грудня у Львові відбулося нагородження переможців фестивалю. Євген отримав високу нагороду конкурсу: медаль та диплом І ступеню за виконання патріотичних пісень жестовою мовою.

Після нагородження Євген разом з іншими лауреатами конкурсу виступив  у Гала–концерті на сцені Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької.

В  інтерв’ю кореспонденту, він сказав, що свій виступ присвятив героям України і що  для нього велика честь виступити в одному з  найкращих театрів Європи.