18 лютого 2018 р.

Свято «Валентин і Валентина»

Надія Кравець

14 лютого, День святого Валентина, або день всіх закоханих, який святкується по всьому світу. Ми теж готувались до цього свята. Малювали газети, виготовляли валентинки, готувались до конкурсної програми «Валентин і Валентина».

І ось довгоочікуваний день. У всіх гарний піднесений настрій. В актовому залі завершується підготовка до конкурсної програми.

Звучать позивні свята. Ведучі розпочинають свято, розповідають про історію свята і запрошують дівчат та хлопців взяти участь у конкурсах. Хлопці відривають в ромашці пелюстку і дізнаються з ким у парі з дівчат будуть змагатись.

А далі була напружена боротьба за звання «Валентин» і «Валентина». Пари складали сердечка з пазлів, переносили повітряні кульки-сердечка, змагались у вмінні говорити компліменти, малювали без рук, старались точно поцілити в мішень. А ще учасники конкурсу та глядачі в перерві між конкурсами танцювали запальні ритмічні танці.

Звання «Валентин» і « Валентина» по праву отримали Козак Надія і Гуць Олександр. Завершилось свято виконанням пісні Н. Май «Як я тебе люблю»