23 жовтня 2021 р.

Свято «Осінь–чарівниця»

Надія Кравець

21 жовтня в школі за традицією   відбулося  свято «Осінь–чарівниця». Це була справжня колективна творча справа дітей та педагогів.  Виставка творчих робіт вкотре дивувала всіх невичерпаною фантазією, видумкою,  різномаїттям технік , що були використані  в роботі, несподіваними рішеннями в виборі матеріалів для експонатів.

Тут можна було побачити кумедних домовичків, химерні будиночки і замки, вози та потяги, повні дарами осені, картини з природничого матеріалу, осінні букети та композиції з овочів та фруктів.

Море позитивних емоцій, веселий настрій панував  в актовому залі, де проходило театралізоване дійство. Головною гостею свята була звичайно чарівна Осінь, роль якої виконала молодий педагог Сольвар Вікторія. Розпочав свято учень 11 класу, Васлоян Ігор, який мовою жестів виконав пісню «Осінь». 

Учні молодших класів вдало перетворились на овочів-музикантів, кумедних звірят, що танцювали з грибочками.  Цікавою і проникливою була танцювальна сценка «Зайчик і дощик». Бурними оплесками проводжали зі сцени учасників жартівливої інсценівки «Ой, на городі все гарно родить». Це був спільний проект старшокласників та педагогів, де вони майстерно виконали головні ролі: паняночки Чорної Редьки, дівиці Морквиці, козака Гороха, джентельмена Буряка, парубка Огірка.

Свято вдалось на славу.